Országos fogyasztóvédelmi vetélkedő

Fogyasztóvédelmi Percek vetélkedő

III. helyezés az országos vetélkedőn.

A Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége meghirdette a „Fogyasztóvédelmi percek” c. kampányát. A kampány keretében az oktatási intézmények 2013 decemberétől kezdődően 2014. márciussal bezárólag, havonta egy alkalommal osztályfőnöki óra vagy választásuk szerint más óra keretében foglalkoztak a fogyasztóvédelemmel.

4 forduló feladatainak beküldése után meghívták iskolánkat az országos döntőre. Azok a tanulók kerültek be a csapatba, akik a legagilisabbak, legaktívabbak voltak az iskolai fordulók során.

Az iskolát képviselő csapat tagjai: Bódis Alexa, Radeczky Barbara és Szabó Krisztina 10. A osztályos tanulók.

Felkészítő tanár Eötvös Lászlóné volt.

A végső megmérettetésen III. helyezést értünk el. Kellemesen elfáradva, jókedvűen és tapasztalatokkal gazdagodva tértünk haza.