Diáknap 2014.

 

DIÁKNAP

 

2014. június 6-án, a diáknap keretében előadásokon és városismereti vetélkedőn vettek részt diákjaink.

Nagy örömünkre szolgál, hogy pozitív visszajelzéseket kaptunk a versenyről, mindenki jól érezte magát, és valamennyien hibátlanul teljesítették a rájuk mért feladatokat.

 

 

A reggeli órákban Előd Nóra drámapedagógus volt a vendégünk, aki fergeteges foglalkozásával vidám hangulatot teremtett. Vendégünk volt még Halász Bence mixer, aki a koktélkészítés rejtelmeibe vezette be a diákjaikat. Többek között mojitot, daiquirit és pina coladat készíthettek.

A városismereti versenyen egy meghatározott útvonal mentén kellett megtalálni az öt ellenőrző pontot. Az út során szobrokat, emléktáblákat, szökőkutakat és egyéb műemlékeket kellett megfigyelni, megkeresni. A diákok ügyesen megtalálták az ellenőrző pontokat, valamint számos játékot sikeresen megoldottak, mint például a kereskedelmi és vendéglátó totók, mesekvíz, sudoku, puzzle, mocsárjárás, pénzjegyismeret, fűszerfelismerés, almahámozás, pincérverseny, szókirakó, képfelismerés.

Sokan találó csapatnevet és csatakiáltást választottak, vicces fotókat készíthettünk.

 

És végül a lényeg, a helyezettek:

1. helyezett, a BÚVÁROK csapata:

Ari Zsombor

Bódis Alexa

Erdei Dániel

Fierpasz Ramóna

Lója Emese

Nemes Anett

Radeczki Barbara

Sárossy Petra

Szabó Krisztina

 

2.helyezést ért el a PINCEPADLÁS csapata:

Balassa Klaudia

Falman Vanda

Hajnal Fanni

Kiss Napsugár

Nagy Alexandra

Regenye Gábor

Segesdi Ádám

Serb Dorina

Sulman Nikolett

 

3 helyezést ért el az ÉSZBONTÓK csapata:

Antal Viktória

Bachstetter Dóra

Bierbauer Réka

Dodog Anett

Lozsi Nikolett

Lőkös Júlia

Pénzes Rebeka

Punk Klaudia

Szenft Szabina

Takács Fanni

Tárkányi Klaudia

 

GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!