Kedves Látogató!

Vizl Lőrinc Ottó Igazgató

A Gastroker Vendéglátóipari és Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskolát 1993-ban azzal a céllal alapítottuk meg, hogy olyan szakembereket képezzünk, akik megfelelnek a magas elvárásoknak a vendéglátóipar és a kereskedelem területén.

Ezt a célt elkötelezett, kellő hivatástudattal rendelkező tantestületünk több, mint 20 éve valósítja meg, így végzős diákjaink szilárd szakmai ismeretekkel léphetnek ki a mindenkori munkaerő-piacra itthon és külföldön egyaránt.

A szakközépiskolai képzéseink során nemcsak szakmai ismereteket oktatunk, hanem felkészítjük tanulóinkat a sikeres érettségi vizsgákra is.

Oktató munkánk mellett külön hangsúlyt fektetünk a nevelésre. Konzervatív, de gyermekközpontú értékrendet képviselünk, valamint a követelményeknek megfelelő, korszerű pedagógiai módszereket alkalmazunk.

Ezek elengedhetetlen feltételei az eredményes oktatásnak, a közös sikernek.