TÁMOP-3.1.4-08/2-2008-0088

Gastroker Alapítványi Vendéglátóipari, Kereskedelmi Szakközép- és Szakiskola 2009.-ben az „Új Magyarországi Fejlesztési Terv társadalmi Megújulás Operatív Program kompetencia alapú oktatás, egyenlő hozzáférés – innovatív intézményekben” című pályázatán elnyert 14.987.680,- Ft-ot.

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség www.nfu.hu
pályázatán az
Oktatási és Kulturális Minisztérium Támogatáskezelő Igazgatósága
www.okmt.hu
közreműködésével valósul meg.

Út a szakmai fejlődéshez kompetenciaalapú oktatással a Gastroker Szakközépiskolában” TÁMOP-3.1.4-08/2-2008-0088

A pályázat megvalósításának célja:

-          Az egész életen át tartó tanulás megalapozását szolgáló képességek fejlesztése, amely rugalmasan alkalmazkodik a munkaerő-piaci igényekhez.

-          A tehetséggondozás, felzárkóztatás felkarolása.

-          A kompetencia alapú oktatás módszertanának, eszközeinek széleskörű elterjesztése.

-          Pedagógusaink továbbképzéseken vesznek részt, hogy a mindenkori módszertani kultúrájuk korszerűsítésével a tanulók képességeinek kulcskompetenciáit egyénre szabott módon fejlesszék.

-          Esélyegyenlőség, egyenlő hozzáférés szempontok érvényesítése.