Diáknap 2015.

2015. május 22-én rendeztük meg a diáknapot. A közösen eltöltött néhány órát Körmendi Adrián 9.a osztályos tanulónak köszönhetően egy karate-bemutató nyitotta.

 

 

Idén osztályok közötti versenyre került sor. A versenyben részt vevő osztályok diákjai számos feladatban megmérettették magukat:

Karaoke verseny, egy előre kigondolt reklám eljátszása, ügyességi csapatverseny (bója körül labda seprűvel, pincérfutás, tojás kanálban-szlalom), mondatok írása csupa e-betűvel egy adott témában (eszperente nyelven), történetírás megadott szavakkal, általános műveltségi totó, történelmi totó, angol országismeret, német országismeret, kereskedelmi, fogyasztóvédelmi totó, keresztrejtvény, fűszerfelismerés, almahámozó verseny, tojásfehérje felverése villával, lisztfújó verseny (Tic-tac-gyűjtés), Smarties szívószállal.

Plusz pontot szerezhetett a „nap legjobb selfie-je” illetve a „nap legjobb/legviccesebb/legötletesebb jelmeze” címet elnyert diák az osztályának. 

 Képek a galériában